Internetový obchod biotex.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.

NOVINKY

arr3Pro jarní zahradní úpravyjsme pro Vás připravili vylepšený e-shop s rychlejším a přehlednějším stylem objednávání a mnoha... arr3

KONTAKTY

ACJ s.r.o.
Návsí 234
739 92 Návsí
tel: +420 558 359 100
fax: +420 777 926 777
biotex(a)biotex.cz
www.netkane-textilie.cz

O nás

O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu

Naše firma byla založena v roce 2001 a netkané textilie prodáváme téměř od jejího vzniku.

Netkané textilie jsou moderním řešením a najdou využití téměř v každé oblasti lidské činnosti. Ať už při údržbě zeleně, při výrobě nábytku, dekorací, ve zdravotnictví, při výrobě, či v mnoha jiných činnostech. Využití proto najdou různé segmenty zákazníků.

Netkané textilie prodáváme za rozumné ceny, 93% objednávek je vyexpedováno v den přijetí objednávky, takže zpravidla již druhý den můžete čekat zboží. Navíc při objednávce nad 1500 Kč máte doprava zdarma. Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu, s přehledem, z pohodlí Vašeho domova.

Věříme, že si nakupování u nás budete užívat.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v dolním pravém rohu našich stránek či pomocí kontaktů zde uvedených.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na Váš nákup.

Přeji Vám, ať se Vám daří!

S úctou

Oto Janiczek